KamudaSinav ile sınava hazırlanın. kendinizi test edin. başarıyı yakalayın.

Vizyonumuz, sınav hazırlık sürecinin kağıt ortamındaki alışkanlıklarını, digital ortalama aktararak etkili bir çalışma ortamı sunmak.

Neden Biz?

Konusunda Uzman Editörler

Sitemizde mevcut sorular sizinle aynı aşamalardan geçmiş konusunda uzman bir editör ekibince hazırlanmaktadır. Editör ekibimiz, geçmiş sınavları titiz bir çalışma sonucunda analiz ederek sınavlara uygun soru hazırlıkları yapmaktadır.

Güncel Mevzuata Uygun Sorular

Yönetim ekibimiz mevzuat değişikliklerini sürekli takip ederek mevcut arşivimizi her zaman güncel tutarak sizleri kaynak kitapların baskı tarihi mevzuatların son değişiklik tarihi karşılaştırmalarından kurtarmaktadır.

Heryerden Erişim

İnternet bağlantısının olduğu her yerden, her cihazdan erişim sağlayıp sınav hazırlıklarınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

En Alt Kategorilere Göre Soru Çözme

Sınav kapsamındaki kanunların, alt bölümleri ve ilgili maddelerini seçerek soru çözebilirsiniz. En alt aşamaya kadar çalışma imkanı veren özgün yazılımımız, ağırlık vermeniz gereken konularda özel çalışmalar yaparak eksikliklerinizi tamamlamanız için bulunmaz fırsat.

Zorluk Derecesine Göre Soru Çözme

Sorularımız ilk kayıtları esnasında editörlerimizce belirlenen 5 farklı zorluk derecesine göre sınıflandırılmaktadır. Bu şekilde belirlenen soru zorluk dereceleri kullanıcı cevapları doğrultusunda yazılım ekibimizce analiz edilerek yazılım yoluyla artırılıp azaltılmaktadır.

Sınava Konuya Yönelik Denemeler

Gireceğiniz sınav formatına ve zorluk derecelerine uygun olarak ister yönetim ekibimizce oluşturulan isterseniz yazılım tarafından oluşturulan deneme sınavlarını çözebileceğiniz gibi kendinize deneme sınavı oluşturma imkanınız da bulunmaktadır.

Online Sınav

Sınav ilanının yayınlandığı ilk günlerde ve sınav tarihine yakın tarihlerde üyelik tipi ayrımı yapılmaksızın özgün sorularla oluşturulmuş Türkiye Geneli Online Deneme Sınavları oluşturularak diğer adaylarla durumunuzu karşılaştırabilir yaklaşık sıralamanızı görebilirsiniz.

Ayrıntılı İstatistikler

Site içerisinde tüm hareketleriniz takip edilmekte, zayıf olduğunuz konular, süre kullanımı vs pek çok konuda sizi yönlendirecek pek çok veriyle sizlere geri dönüşler yapmaktayız. Üyelik türünüze uygun olarak; kendinize, sınava ve her bir soruya ilişkin ayrıntılı istatistiklerine ulaşma imkanınız bulunmaktadır.

Zamanınız Size Kalsın

Sınavlarda, hangi konulardan hangi zorluk derecelerinde soru çıktığı, ilgili mevzuatın hangi bölümlerine ağırlık verildiğini takip ediyoruz. Sorularımızın mevzuatın ilgili bölümleri ile bağlantısı sağlanarak sizleri zaman kaybından kurtarıyoruz.

Biz Kimiz?

Kamu kurumlarının personel alımına ve mevcut personelin görevde yükselme ve ünvan değişikliğine yönelik uygulanmakta olan sınav aşamalarından aynen sizler gibi geçerek bu konuda başarısını ortaya koymuş bir editör topluluğuyuz.

KamudaSinav.com internet sitesi bu çalışmalarda edindiğimiz çalışma yöntemleri ve deneyimlerimizin özgün bir yazılıma dönüştürülmüş halidir. Hazırlandığımız kaynak kitapların üzerine koyduğumuz işaretleri, karalamaları ve önemli gördüğümüz metin ve sorulara koyduğumuz yıldız işaretlerini bu yazılım altında toplayarak daha kısa zamanda daha fazla bilgiye ulaşarak hedeflerinize ulaşabilmeniz için sizlerle paylaşıyoruz.

Özellikle kamu kurumlarının görevde yükselme sınavlarında ilgili kurum mevzuatlarının ağırlıklı olması nedeniyle soru kaynaklarımız yazılım ortama aktarılarak ilgili olduğu mevzuattaki değişikliklere paralel olarak tekrar ele alınarak sizlere en güncel haliyle sunulmaktadır. Bu nedenle editörlerimiz zengin soru arşivimize hakim ve aynı zamanda güncel mevzuat değişikliklerini sizler için yakından takip etmektedir.

Bu ekibimize her geçen gün, üzeri fosforlu kalemlerle çizilmiş karalanmış kitapları ve çalışırken oluşturdukları soru metinleri ile yeni ekip arkadaşları katarak yolumuza devam etmekteyiz.