Biz Kimiz

  • Kamu kurumlarının personel alımına ve mevcut personelin görevde yükselme ve ünvan değişikliğine yönelik uygulanmakta olan sınav aşamalarından aynen sizler gibi geçerek bu konuda başarısını ortaya koymuş bir editör topluluğuyuz.
  • KamudaSinav.com internet sitesi bu çalışmalarda edindiğimiz çalışma yöntemleri ve deneyimlerimizin özgün bir yazılıma dönüştürülmüş halidir. Hazırlandığımız kaynak kitapların üzerine koyduğumuz işaretleri, karalamaları ve önemli gördüğümüz metin ve sorulara koyduğumuz yıldız işaretlerini bu yazılım altında toplayarak daha kısa zamanda daha fazla bilgiye ulaşarak hedeflerinize ulaşabilmeniz için sizlerle paylaşıyoruz.
  • Özellikle kamu kurumlarının görevde yükselme sınavlarında ilgili kurum mevzuatlarının ağırlıklı olması nedeniyle soru kaynaklarımız yazılım ortama aktarılarak ilgili olduğu mevzuattaki değişikliklere paralel olarak tekrar ele alınarak sizlere en güncel haliyle sunulmaktadır. Bu nedenle editörlerimiz zengin soru arşivimize hakim ve aynı zamanda güncel mevzuat değişikliklerini sizler için yakından takip etmektedir.
  • Bu ekibimize her geçen gün, üzeri fosforlu kalemlerle çizilmiş karalanmış kitapları ve çalışırken oluşturdukları soru metinleri ile yeni ekip arkadaşları katarak yolumuza devam etmekteyiz.