Deneme Sınavlarına Nasıl Katılırım

Kamudasinav sınav ve eğitim portalında kurum sınavlarına hazırlanan üyelerimize yönelik hazırlanan deneme sınavları portalımızın tanıtımı ve diğer adaylara da destek amacıyla belirli dönemlerde ücretsiz üyelere de açılmaktadır. Bu kapsamda yapılan deneme sınavları ile ilgili aşağıdaki hususların bilinmesi gerekmektedir.

ÜCRETLİ ÜYELER İÇİN;
 - Deneme Sınavlarımız Duyurular bölümünde duyurularak sınava katılabileceğiniz tarihler ve sonuç açıklama tarihleri ayrı ayrı tarih aralığı olarak açıklanmaktadır. Ücretsiz üyelere açık olan denemelerde deneme sınavlarına bu belirlenen tarihler arasında katılabilir ve sınav sonuçlarını genellikle sınav sonrası belirlenen tarih aralığında görüntüleyebilirsiniz. Ücretsiz üyelere açılmayan diğer tüm denemelerde ise deneme sınavlarına belirlenen tarih aralığında katılabilir ve sonuçları anında görüntüleyebilirsiniz.

ÜCRETSİZ ÜYELER İÇİN;
- Deneme sınavlarına katılım için öncelikle ücretsiz üyelik kaydı ve aktivasyon işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir. Siteme giriş yaptığınızda; Deneme Sınavlarımız Duyurular bölümünde duyurularak sınava katılabileceğiniz tarihler ve sonuç açıklama tarihleri ayrı ayrı tarih aralığı olarak açıklanmaktadır. Deneme sınavlarına bu belirlenen tarihler arasında katılabilir ve genellikle sınav sonrası belirlenen tarih aralığında sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Kullanıcı ekranınızda karışıklığa yer verilmemesi amacıyla daha önce yapılan deneme sınavları sınav süresi sonunda kaldırılmaktadır. 
 

Paylaş