Yeni Gelir Uzmanlığı Sınavı Eğitim Paketi Satışta

    Günlük 15 saatlik program ile tüm eğitimleri 10 kez izleme imkanı*

  • 213 ders saati üzeri videolu eğitim
  • 7.500 soruluk soru bankası
  • 8 adet deneme sınavı 
  • Konu Tarama Sınavları En Çok Hatalı Cevaplanan Sorular Çıkmış Sınav Soruları deneme ve çözüm videoları yer alacaktır.

    Eğitim konularımızdan;

    Gelir Vergisi Kanunu (Tahmini 35 Ders)

    Vergi Usul Kanunu (Tahmini 25 Ders)  kayıt ve güncellemeleri devam etmekte olup kayıt sonrası pakete dahil edilecektir. 

    Gelir Uzmanlığı Sınavı Eğitim içeriği için tıklayınız.
 

    Söz konusu sınavın 2 kez ertelenmesi nedeni ile ilgili mevzuata belirli düzeyde hazırlıklı olduğu düşünüldüğünden sınav tarihine kadar deneme sınavları, yeni değişen mevzuat ve sıklıkla hatalı cevaplanan sorulara yönelik yeni videolar eklenecektir. 

    Paket son kullanım tarihi 27.03.2022 00:00 da sona erecektir. Eğitim paketine ilave olarak Soru Bankamız ve Deneme Sınavlarımızın yer aldığı "Gelir Uzmanlığı Özel Sınavı" adlı ürünümüz aynı sürede sona ermek üzere tanımlanacaktır. Satın alma sırasında bahsi geçen ürünü paketinizden silmeyiniz.

    Sınav ertelenmesi, iptali vs nedenlerle sınavın yapılamaması halinde herhangi bir süre uzatımı YAPILMAYACAKTIR.

    Sınav sonuçlarının açıklanması sonrasında mülakata hazırlanan üyelerimize sınav tarihine kadar İLAVE ÜCRET karşılığında süre uzatımı tarafımızca belirlenecektir.

    Mevcut kayıtlı üyelerimiz bu paketten indirimli yararlanacak olup yararlanma şartları portal mesajlarından iletilecektir.

    

    YASAL UYARILAR

    *Eğitimlerimiz kişiye özel olup bu amaçla kullanılıp kullanılmadığı sistem algoritması tarafından kontrol edilmektedir.  Kayıtlı üye tarafından farklı cihazlardan erişim mümkün olup söz konusu cihazların kayıtlı üyeye ait olup olmadığının tevsiki üyeye ait bulunmaktadır.

    ** Ürünlerimize erişimin yalnızca web üzerinden kullanıcı portalı kanalı ile yapılması gerekmektedir. Başka program veya yazılım gibi kaynaklardan erişim girişimleri sistem tarafından kontrol edilmektedir.

    Yukarıda bahsi geçen sistem kontrolleri ile tesbit edilen kullanıcı sözleşmesine aykırı tesbitlerde sistem tarafından üyelik askıya alınmakta ve yapılan kontroller sonucu yasal işlem başlatılabilmektedir.

    6502 sayılı Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği gereği, elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler cayma hakkı kapsamında bulunmamaktadır. Bu nedenle satın alacağınız ürün için eğitim tanıtımı ve ücretsiz üye olarak sınırlı sayıda soru çözme hakkınız bulunduğundan ödeme sonrası iade yapılmamaktadır. 

    "Giriş Yap" - "Üye Ol" butonuna tıklayarak kullanıcı sözleşmesini, gizlilik ve çerez politikasını ve kişisel verileri koruma kanununu kabul etmiş olursunuz. 

Paylaş